Activiteiten. Voor iedereen.
We hebben een breed aanbod van activiteiten voor de hele wijk: bezoek een viering of huisgroep, schuif aan bij het wijkontbijt of help mee bij Camping Life.
Verbredingsavonden
21 maart
4 april
18 april
19.30 – 21.00 uur
In de verbredingsavonden gaan we op zoek naar échte antwoorden op de grote levensvragen. Samen gaan we in gesprek over wat het leven de moeite waard maakt.
Informatie
In deze serie verbredingsavonden gaan we op zoek naar kleine antwoorden op grote vragen. Dat kunnen vragen zijn die je hebt over het leven, over jezelf, over geloven of over God. Of allemaal. Samen met anderen gaan we in gesprek over wat het leven de moeite waard maakt. Op elke avond staat er één levensvraag centraal. Die vraag bekijken we op verschillende manieren, bijvoorbeeld vanuit de actualiteit of vanuit een verhaal uit de bijbel.
Tijdens de verbredingsavonden van Geloven in Spangen is er ook ruimte om concreet te worden in een creatieve opdracht, een concreet voornemen.
Tussen Hemel & Aarde
Jan Luykenstraat 12
Verdiepingsavonden
14 maart
28 maart
11 april
25 april
19.30 – 21.00 uur
In de verdiepingsavonden gaan we aan de slag met een vernieuwende manier van kijken naar de bijbel vanuit het werk van Kevin Vanhoozer
Informatie
In deze serie verdiepingsavonden duiken we het werk van Kevin Vanhoozer die uitdaagt om op een heel andere manier naar de bijbel te kijken.
De invloedrijke theoloog Kevin Vanhoozer biedt een fris en orthodox geluid voor postmoderne gelovigen. Volgens Vanhoozer bestaat er voor het leven met God geen universele blauwdruk. Aan de hand van het script van de Heilige Schrift improviseert de kerk binnen het drama van God. Trouw en creativiteit staan niet tegenover elkaar, maar zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. We gaan op zoek naar hoe dit werkt en hoe we hier concreet mee aan de slag kunnen, in ons geloof en in ons leven.
Tussen Hemel & Aarde
Jan Luykenstraat 12
Doop- en belijdeniscatechese
13 maart
20 maart
27 maart
3 april
19.30 – 21.00 uur
Wil jij jezelf of je kinderen laten dopen? Of denk je na over belijdenis? In het traject van doop- en belijdeniscatechese gaan we aan de slag met wat dit betekent. Op zondag 16 april is er een doop- en belijdenisdienst
Informatie
Over doop en belijdenis
Als je gedoopt wordt of belijdenis doet, laat je zien dat je bij God wilt horen. Je zegt 'ja' tegen God. Maar wat betekent dit eigenlijk? Waarom zou je je laten dopen of belijdenis doen als je toch al gelooft? En als je dan gedoopt bent of belijdenis hebt gedaan, betekent dit dan dat je nooit meer twijfelt aan wat je gelooft of dat alles goed gaat in jouw leven?
Zomaar wat vragen die tijdens de doop- en belijdeniscatechese langs kunnen komen. Wil je meer weten? Kom dan langs op één van de avonden.
Let op! Op 20 maart beginnen we om 18.00 uur in verband met de kernraadsvergadering.
Tussen Hemel & Aarde
Jan Luykenstraat 12
Waar wil je meedoen?
- kerk
Ik wil leren geloven
- samen
Ik zoek ontmoeting
- hulp
Ik heb hulp nodig
- meehelpen
Ik wil meehelpen
Samen leren geloven
In het cluster Kerk oefenen we samen in leren geloven: dit is het kloppend hart van de gemeenschap van Geloven in Spangen. Het is de plek waar mensen elkaar en God ontmoeten.


Ontmoeten en delen
Helpen waar dat kan
In het cluster Hulp bieden we een breed aanbod van hulp voor mensen die geen helper hebben. Soms gaat het om individuele ondersteuning, soms verwijzen we door naar andere instanties. Ook bestaat de hulp uit het aanbieden van activiteiten of het bieden van een netwerk.


Iedereen doet mee
Kun je goed koken? Vind je het leuk om met kinderen te werken? Ben je goed in administratief werk of krijg je energie van gewoon lekker bezig zijn? Bij Geloven in Spangen is iedereen welkom om mee te doen. We werken niet vóór, maar met mensen. Wil je meewerken aan meer leven in de wijk Spangen?
Blijf op de hoogte
We verzamelen regelmatig verhalen uit Spangen die ons inspireren. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven.
Geloven in Spangen is een jonge, diverse en multi-etnische kerk in de wijk Spangen. Samen met bewoners brengen we meer leven in de wijk.