We hebben iets nieuws! Bezoek onze shop >
We hebben iets nieuws! Bezoek onze shop >
Doop- en belijdenisdienst Geloven in Spangen

Doop en belijdenis
In deze viering zullen Yulisa Chatlein en Margreet Wiegand gedoopt worden en leggen Ellen de Heer en Channa van Splunter de openbare geloofsbelijdenis af. We zijn dankbaar dat deze dienst kan plaatsvinden en hopen dat je met ons meeviert.
De dienst is opgenomen op vrijdagavond 5 maart en op zondag 7 maart kun je vanaf 11.30 uur de dienst hieronder online meebeleven.
Collecte
In deze bijzondere viering is er ook een collecte. Wil je iets geven? Dat kan makkelijk met een Tikkie.
Zoom
Na de dienst is er gelegenheid om elkaar online te ontmoeten, na te praten en met elkaar te bespreken hoe we deze dienst hebben beleefd.
Deel dit bericht
Tags
Meer lezen?
Geloven in Spangen is een jonge, diverse en multi-etnische kerk in de wijk Spangen. Samen met bewoners brengen we meer leven in de wijk.